ZIM-NSA - רח' קלאוזנר 10, קומה ב', בית צים, רמלה | מידטאון, דרך מנחם בגין 144, קומה 45, תל אביב   |   0722-575-246   |   08-6454200  |   פקס: 08-6454207
   
 
 
 
 
 
תמ"א 38  »
תמא 38 בפתח תקווה  »
חיזוק מבנה  »
יזמות נדל"ן  »
חידוש בניין  »
חידוש בניין ברמת גן  »
פינוי בינוי בתל אביב  »
פרויקט בניין  »
פרויקט פינוי בינוי  »
פרויקט בנייה במרכז  »
פרויקט בניין בתל אביב  »
יזמות בנדל"ן  »
תמא 38 בגבעתיים  »
תמא 38 בת"א  »
פינוי בינוי בגבעתיים  »
חידוש בניין בצפון  »
פרויקט בנייה באשקלון  »
תמ"א חיזוק מבנים  »
 
 
 

פינוי בינוי אקזיט נוסח שנת 2013

 
 
פינוי בינוי – אקזיט נוסח שנת 2013
 
יש לכם בית ישן? אפשר לעשות עם זה משהו!
פנו עוד היום לחברה העוסקת בתחום התחדשות עירונית, הכוללת את התחומים של פינוי בינוי והתחדשות עירונית, פינוי בינוי הוא בעצם האקזיט הבא, הרסו את ביתכם הקיים וקבלו בעבורו שווי של פי 2 עד פי 3 מהשווי שלו, באמצעות תוכלו לקנות את בית החלומות שלכם.
 
אולי תרכשו בתים בהרצליה פיתוח
יש כאלה שלא מרשים לעצמם אפילו לחלום על בית בהרצליה פיתוח. יש כאלה שרק חולמים עליו. ויש כאלה שמתגוררים בו. עם מי אתם מעדיפים להימנות?
 
מי שמצויים בשוק הנדל"ן, אבל לא בהכרח רק הם יודעים, כי הרצליה פיתוח היא אחד המקומות המבוקשים והמועדפים על רבים לרכישת נכס. בית בהרצליה פיתוח נתפס, נחשב ונחשק כבית חלומות, כבית שרכישתו היא מימוש משאת נפש.
הרצליה פיתוח היא אזור מועדף, בין השאר בשל קרבתו לתל אביב מזה והיות האזור מרכז ומוקד של חברות הייטק רבות. הואיל ושווי הנכסים המוצעים למכירה בהרצליה פיתוח נאמד בסכומים גבוהים, חשוב ומומלץ להסתייע באנשי מקצוע בתחום הנדל"ן כדי להשיג אותו במחיר הטוב והמשתלם ביותר: עבור המוכרים - במחיר היקר ביותר ; עבור הקונים במחיר הזול ביותר.
 
מקום מגורים הוא אחד ממרכיבי המעמד שעמו נמנים הדיירים, קל וחומר כאשר מדובר באחד האזורים היקרים והיוקרתיים ביותר במדינה, מעוזה ומשכנה של הבורגנות העשירה. אלא שבתפיסתה ובדימויה של הרצליה פיתוח כמקום המיועד רק לשועי הארץ ולנגידיה יש משום הכללה, אשר יש היוצאים ממנה: גם אם אינכם מיליונרים כבדים תוכלו למצוא בתים להשכרה או למכירה בעיר.
 
מומחים בשוק הנדל"ן אומדים את מספר הדירות החדשות האמורות להיבנות בהרצליה בשנת 2014 בכ- 6440 , מה שמעיד על הביקוש הער לדירות במקום שמזוהה עם איכות חיים ועם הנאותיהם.

 
מדוע כדאי לקנות דרך סוכנות נדל"ן?
 
סוכן נדל"ן מקצועי עשוי להקל עליכם את כל התהליך, החל מאיתור בתים למכירה בהרצליה פיתוח וכלה בהשגת תשלום נוח ביותר עבורכם - בין אם אתם מוכרי הבית ובין אם אתם הקונים שלו.
 
סוכן נדל"ן מכיר היטב את הפוטנציאל הנדל"ני באזור שבו אתם מעוניינים לרכוש דירה. הוא יסייע לכם להשיג דירה במקום האופטימאלי האפשרי על פי הפרמטרים החשובים לכם (סמוך לשירותים המוניציפאליים העיקריים: חינוך, מרכז מסחרי ועוד).
 
סוכן נדל"ן מקצועי יקשור את החוטים ואת הקצוות. היכרותו את הגורמים השונים, את הנהלים, את התהליכים, את האישורים הנדרשים, את חשיבותם של הסעיפים בחוזה שעל כל רוכש לתת עליהם את הדעת ומשא ומתן מול הקבלנים עשויים לסייע לכם ולהקל עליכם מאוד בתהליך המורכב של רכישת דירה.

 
הרצליה פיתוח או, במלים אחרות – גן עדן.
 
היות שחשוב לכם, בוודאי, לקבל תמורה מלאה עבור כספכם, ומאחר שמדובר בעסקה שנאמדת במיליוני שקלים ( ו..דולרים), ודאי תרצו להפקיד את מלאכת מכירת הבית או קנייתו בידי מי שאמונים על ביצוע פעולות אלה באופן מקצועי, אשר יביא לידי ביטוי את האינטרס שלכם וייתן לכם תמורה מלאה.
 
רבים רוצים לתפוס מקום בגן עדן עוד בגלגול הזה. הרצליה פיתוח נחשבת לאחד המקומות אשר נתפסים כמקבילתו עלי אדמות בעולם הזה של גן העדן השמימי המצוי, כך אומרים, בעולם הבא... זה המקום וזה הזמן להקדים את המאוחר, עשו עוד היום "אקזיט" והרימו צלצול לחברה העוסקת בהתחדשות עירונית בהצלחה!
 
 
ZIM-NSA - תמ"א 38 ופינוי בינוי  - רח' קלאוזנר 10, קומה ב', בית צים, רמלה | מידטאון, דרך מנחם בגין 144, קומה 45, תל אביב  |   0722-575-246   |   08-6454200  |   פקס: 08-6454207
         
פינוי בינוי
תמ"א 38 התחדשות עירונית חברת NSA פרוייקטים
»  פינוי בינוי - רענון איכות החיים
»  כתבה על דייר סרבן מעיתון גלובס
»  פינוי בינוי
»  פתרון פינוי בינוי
»  פינוי בינוי - עיריית לוד
»  פינוי בינוי אקזיט נוסח שנת 2013
»  מה זה תמ"א 38 ?
»  משתלם ונכון תמא 38
»  תמריצי תמא 38
»  אודות תמא 38
»  תקופת תמא 38
»  על תמ"א 38
»  התחדשות עירונית באמצעות מבנים ניידים
»  התחדשות עירונית ותמא 38
»  מהי התחדשות עירונית
»  התחדשות עירונית
»  התחדשות עירונית - פינוי בינוי
»  על התחדשות עירונית
»  בת-ים מצטרפת למהפכת ההתחדשות העירונית!
»  אודות N.S.A
»  אודות חברת NSA
»  NSA - התחדשות עירונית
»  פינוי בינוי
»  תמ"א 38
         
 
   תמ"א 38      תמא 38 בפתח תקווה      חיזוק מבנה      יזמות נדל"ן      חידוש בניין      חידוש בניין ברמת גן      פינוי בינוי בתל אביב      פרויקט בניין      פרויקט פינוי בינוי      פרויקט בנייה במרכז      פרויקט בניין בתל אביב      יזמות בנדל"ן      תמא 38 בגבעתיים      תמא 38 בת"א      פינוי בינוי בגבעתיים      חידוש בניין בצפון      פרויקט בנייה באשקלון      תמ"א חיזוק מבנים  
 
קידום אורגני | קידום אתרים