ZIM-NSA - רח' קלאוזנר 10, קומה ב', בית צים, רמלה | מידטאון, דרך מנחם בגין 144, קומה 45, תל אביב   |   0722-575-246   |   08-6454200  |   פקס: 08-6454207
   
 
 
 
 
 
תמ"א 38  »
תמא 38 בפתח תקווה  »
חיזוק מבנה  »
יזמות נדל"ן  »
חידוש בניין  »
חידוש בניין ברמת גן  »
פינוי בינוי בתל אביב  »
פרויקט בניין  »
פרויקט פינוי בינוי  »
פרויקט בנייה במרכז  »
פרויקט בניין בתל אביב  »
יזמות בנדל"ן  »
תמא 38 בגבעתיים  »
תמא 38 בת"א  »
פינוי בינוי בגבעתיים  »
חידוש בניין בצפון  »
פרויקט בנייה באשקלון  »
תמ"א חיזוק מבנים  »
 
 
 

מה זה תמ"א 38 ?

 
 
מה זה תמ"א 38 ?
 
תמ"א 38 היא תוכנית תכנון ובנייה בישראל. משמעות השם "תמ"א 38" הוא תוכנית מתאר ארצית. התוכנית עוסקת במגוון רחב של נושאים ובניהן: בינוי כבישים, שטחי חקלאות, תיירות, מים, דלק ועוד נושאים מקיפים הקשורים למדינת ישראל. תמ"א 38 בפרט היא תוכנית מתאר ארצית לחיזוק מבנים קיימים מפני רעידת אדמה.
 
המושג "התחדשות עירונית" כולל בתוכו את תמ"א 38 ואת המושג "פינוי בינוי" שזהו מהלך בו הורסים בניין או מספר בניינים ובשטחם בונים מחדש בניין אחר. הדבר קורה בשנים האחרונות בישראל ומטרתו היא לייצר עוד דירות למגורים באזורים נחשקים ובנוסף להרוס מבנים ישנים ובמקומם לבנות מבנים חזקים יותר וגדולים יותר.
 
חברת N.S.A בבעולתו של ניסים אסייג עוסקת בתחום כבר מספר שנים וניסיונם בתחום הוא רחב. החברה שמה דגש רב על תמ"א 38 מכיוון שזהו נושא מאוד חשוב אשר קשור לכל אחד, הן אם במישור הפרטי והן אם במישור הציבורי- במידה ותתרחש רעידת אדמה בישראל מבנים רבים יכולים להינזק.
 
 
למה תמ"א 38 כל כך חשובה?
 
בשנים האחרונות אנו עדים, לצערנו, למספר רב של אסונות טבע וביניהם רעידות אדמה קשות. מומחים רבים צופים כי בשנים הקרובות גם בישראל תתרחש רעידת אדמה בסדר גודל גדול, ולכן המדינה משקיעה משאבים רבים בנושא. בתהליך של תמ"א 38 בעצם מה שקורה הוא שלוקחים בניין ישן אשר על פי חוות דעת מקצועיות אינו יעמוד ברעידת אדמה- ומחזקים את שלדו ואת יסודותיו, דבר אשר יכול לחסוך נזק פיזי עצום, מפח נפש ואפילו יכול להביא למוות.     
 
מנכ"ל החברה ניסם אסייג הבין את חשיבות הנושא ולכן שם את המטרה הזו כמטרה עליונה. מטרתה העיקרית של חברת NSA  היא להעלות את המודעות בקרב אוכלוסיות רבות אשר לא מודעות לנושא וזרז תהליכים אשר פעמים רבות נתקעים ומונעים מפרוייקטים כאלו לצאת לאור.

לחברה כלים רבים בכדי להשיג את מטרתה פעם אחר פעם ובכדי לבצע זאת על הצד הטוב ביותר. החברה פיתחה במשך השנים מנגנון משמעותי ביותר אשר מרכז לידיו את כל הגורמים הרלוונטים אשר משפיעים על התקדמות הפרוייקט והחלתו. הגורמים בפרוייקט כמו תמ"א 38 תלוי גם בדיירים  אשר צריכים להסכים לצעד שכזה שגורם למעט אי נוחות זמנית אך הוא חשוב ביותר והן לאנשים אשר אמונים על אישורים, בדיקות ועשייה בשטח. חברת NSA ככלל וניסים אסייג בפרט הבינו את חשיבות הנושא של מנגנון כזה אשר יוצר שקיפות ומעורבות של כלל המעורבים בתהליך.

השקיפות היא בעלת חשיבות עליונה כי רק בעזרתה התהליך יושלם בצורה הטובה ביותר ודיירי הבניין ייתנו את אמונם ואת רכושם בכדי ליצור עתיד טוב ושמירה על זכויותיהם הבסיסיות  להם ולסביבתם.

 
חברת NSA מסתמכת על ניסיון של שנים, ועל צוות אמין ומקצועי בשביל להבטיח ללקוחותיה שירות גבוהה בכל הנושאים הקשורים לתהליך. 
 
 
ZIM-NSA - תמ"א 38 ופינוי בינוי  - רח' קלאוזנר 10, קומה ב', בית צים, רמלה | מידטאון, דרך מנחם בגין 144, קומה 45, תל אביב  |   0722-575-246   |   08-6454200  |   פקס: 08-6454207
         
פינוי בינוי
תמ"א 38 התחדשות עירונית חברת NSA פרוייקטים
»  פינוי בינוי - רענון איכות החיים
»  כתבה על דייר סרבן מעיתון גלובס
»  פינוי בינוי
»  פתרון פינוי בינוי
»  פינוי בינוי - עיריית לוד
»  פינוי בינוי אקזיט נוסח שנת 2013
»  מה זה תמ"א 38 ?
»  משתלם ונכון תמא 38
»  תמריצי תמא 38
»  אודות תמא 38
»  תקופת תמא 38
»  על תמ"א 38
»  התחדשות עירונית באמצעות מבנים ניידים
»  התחדשות עירונית ותמא 38
»  מהי התחדשות עירונית
»  התחדשות עירונית
»  התחדשות עירונית - פינוי בינוי
»  על התחדשות עירונית
»  בת-ים מצטרפת למהפכת ההתחדשות העירונית!
»  אודות N.S.A
»  אודות חברת NSA
»  NSA - התחדשות עירונית
»  פינוי בינוי
»  תמ"א 38
         
 
   תמ"א 38      תמא 38 בפתח תקווה      חיזוק מבנה      יזמות נדל"ן      חידוש בניין      חידוש בניין ברמת גן      פינוי בינוי בתל אביב      פרויקט בניין      פרויקט פינוי בינוי      פרויקט בנייה במרכז      פרויקט בניין בתל אביב      יזמות בנדל"ן      תמא 38 בגבעתיים      תמא 38 בת"א      פינוי בינוי בגבעתיים      חידוש בניין בצפון      פרויקט בנייה באשקלון      תמ"א חיזוק מבנים  
 
קידום אורגני | קידום אתרים