ZIM-NSA - רח' קלאוזנר 10, קומה ב', בית צים, רמלה | מידטאון, דרך מנחם בגין 144, קומה 45, תל אביב   |   0722-575-246   |   08-6454200  |   פקס: 08-6454207
   
 
 
 
 
 
תמ"א 38  »
תמא 38 בפתח תקווה  »
חיזוק מבנה  »
יזמות נדל"ן  »
חידוש בניין  »
חידוש בניין ברמת גן  »
פינוי בינוי בתל אביב  »
פרויקט בניין  »
פרויקט פינוי בינוי  »
פרויקט בנייה במרכז  »
פרויקט בניין בתל אביב  »
יזמות בנדל"ן  »
תמא 38 בגבעתיים  »
תמא 38 בת"א  »
פינוי בינוי בגבעתיים  »
חידוש בניין בצפון  »
פרויקט בנייה באשקלון  »
תמ"א חיזוק מבנים  »
 
 
 

התחדשות עירונית

 
 
שיפור איכות החיים - זוהי התחדשות עירונית
 
אחוז גדול מהאוכלוסייה בישראל מתגוררת באזורים עירונים, אך עם השנים האזורים המיושנים יותר והוותיקים יותר סובלים מירידה חדה בערכם ובערך החברתי והפיזי שלהם.
על מנת לשמור על רמת איכות חיים גבוה יותר באזורים העירונים ובכל מדינת ישראל, קיימים מספר תהליכים המסייעים לכך ובשמם המקצועי - התחדשות עירונית.
 
התחדשות עירונית מתרחשת על ידי מספר פעולות, כמו למשל: חידוש מרכזי מסחרי, הוספת דירות ומקלטים לבניינים מיושנים, שימור על בניינים ואתרים חשובים, חיזוק מפני רעידות אדמה של בניינים על פי תקן 417,  הרחבת בתי מגורים על פי תוכניות תמ"א 38, או הריסת מבנים ובניית חדשים על פי פינוי בינוי ובכך לגרום לחידוש חזות העיר והאזור כולו וכמובן ייעול מלא של הקרקע.
 
 
פינוי בינוי  - חלק בלתי נפרד מהתחדשות עירונית
 
תהליך פינוי בינוי הנו האמצעי העיקרי לתוכנית התחדשות עירונית, פינוי בינוי נועד על מנת שיזמים יוכלו לשפר את נראות העיר ולהגדיל את מקומות המגורים בערים, פינוי בינוי החל להראות כבר שנת 98 על ידי משרד הבינוי והשיכון שנתנו את הסמכות להרכיז על אזורי מגורים מסוימיים, שניתן לבצע בהם את תהליך פינוי בינוי בכך שניתן להרוס את המבנים (כמובן בהסכמת 80% מהדיירים), וניתן לבנות במקומם בתי מגורים חדשים ובעלי מספר דירות גבוהה יותר.
 
עם זאת שיפרו את נראות השכונה בהוספת מבנים חדשים, מרכזים מסחריים, פארקים וגני ילדים טיפוח זה מעלה את ערך השכונה.
 
חשוב לציין כי רק לאחר אישור של מעל ל-80% מהדיירים, יבוצע פרויקט פינוי בינוי ובמידה וקיימים דיירים אשר מסרבים ללא משהו מוצדק  - הדיירים רשאים לתבוע אותם על כך שמפריעים להם בצמיחה כלכלית ושיפור הנכסים שלהם.
 
 
פינוי בינוי ותמ"א 38
 
לא רק פינוי בינוי משחק תפקיד בהתחדשות עירונית, ישנן תוכניות שיקום לחיזוק מבנים - תקן תמ"א 38, אשר מיועד לחזק מבנים ולעמיד אותם בתקן 417 נגד רעידות אדמה, 
 
במקרה של תמ"א 38, היזמים ממנים את הפרויקט ובתמורה מקבלים הנחות מס והיתרי בנייה נוספים על הבניין - בכך מספר הדירות גדל וגם ליזם יש רווח נאה מחיזוק ושיפור עמידות המבנים.
כיום בישראל ניתן לראות כי פרויקטים של תמ"א 38 מתבצעים והאישורים אליהם מהירים הרבה יותר מאישור של פינוי בינוי, עלויות זולות יותר ותהליך קצר יותר מבחינת אישורים.
 
תהליך פינוי בינוי ארוך יותר מיכוון שיש להחתים את כל הדיירים, לפנות אותם ולדאוג לדירות חלופיות או תקציב בעבור אותה תקופה, בנוסף תהליך האישורים ארוך יותר ומקשה על היזמים.

מה היא הדרך הטובה ביותר לטובת לחדש אזורים ישנים? מה היא ההשפעה של התחדשות עירונית על ערך דירתכם? מה הם היתרונות של אותה התחדשות עירונית?

רבים מאיתנו חושבים על הדרך הטובה ביותר להשקיע את כספנו. מסתבר כי ישנה דרך אחת שנחשבת לטובה ביותר על מנת להעלות את ערך הנכסים שלכם. התחדשות עירונית על ידי פרויקטים של תמא38 או פינוי בינוי זו הדרך להגדיל את הנכס שלכם בעשרות אחוזים ובכך למעשה לשדרג את ערכו.

שני המסלולים המוצאים לשינוי זה הם כאמור תמא38 ופינוי בינוי. הרעיון לשיפור ושדרוג הבניינים הישנים נבע בראש ובראשונה מהצורך לחזק את המבנים כך שיהיו עמידים בפני רעידות אדמה. כל המבנים המחודשים הינם מבנים אשר נבנו עוד לפני שנת 1980 השנה בה הוחלט על תקן בניה אחר וכזה שיעמוד במצבים קיצוניים של רעידות אדמה.

על הדרך ניתן לטפל בכל נושא אותה התחדשות עירונית. משמעות הדבר היא כי באזורים בהם יתווספו עוד יחידות דיור יזדקקו לשדרוג נושא התשתיות באזור, להוספת פארקים וגינות ציבוריות, מוסדות לימודיים, מתנסים, קופות חולים, מרכזים מסחריים ועוד.

התחדשות עירונית משמעותה היא שדרוג וחיזוק אזורים נכשלים. אזורים אלו יזכו לבואם של משפחות צעירות ורעננות. כמו כן כל נושא החלפת הבניינים הישנים ונמוכי הקומה במגדלים מפוארים ומתקדמים יעזור משמעותית גם לנושא מצוקת מקומות הדיור באזורים צפופים.

תוכנית תמ"א 38? מה זה אומר?
תוכנית תמ"א 38 הווה אומר כי הבניין יחוזק על מנת לעמוד בתקן החדש. כמו כן מראה הבניין יחודש בעזרת חיפוי חיצוני וכמו כן כל דירה תקבל תוספת של עשרות אחוזים לשטחה. לרוב תוספת זו כוללת מרפסת שמש וחדר נוסף. כל ההליך יתבצע ללא הצורך להתפנות מהדירה. לאותו הבניין יתווספו עוד קומות ודירות שימכרו כדירות חדשות.

פרויקטים תמ"א 38? רק עם NSA!
חברת NSA מתמחה בביצוע פרויקטים תמ"א 38 וכמו כן גם פרויקטים נוספים רבים וביניהם פרויקטי פינוי בינוי. בחברת NSA עושים ימים כלילות על מנת לאפשר את התנאים הטובים ביותר ללקוחות. עמידה בלוחות הזמנים, מקצועיות ואחריות.
 
 
ZIM-NSA - תמ"א 38 ופינוי בינוי  - רח' קלאוזנר 10, קומה ב', בית צים, רמלה | מידטאון, דרך מנחם בגין 144, קומה 45, תל אביב  |   0722-575-246   |   08-6454200  |   פקס: 08-6454207
         
פינוי בינוי
תמ"א 38 התחדשות עירונית חברת NSA פרוייקטים
»  פינוי בינוי - רענון איכות החיים
»  כתבה על דייר סרבן מעיתון גלובס
»  פינוי בינוי
»  פתרון פינוי בינוי
»  פינוי בינוי - עיריית לוד
»  פינוי בינוי אקזיט נוסח שנת 2013
»  מה זה תמ"א 38 ?
»  משתלם ונכון תמא 38
»  תמריצי תמא 38
»  אודות תמא 38
»  תקופת תמא 38
»  על תמ"א 38
»  התחדשות עירונית באמצעות מבנים ניידים
»  התחדשות עירונית ותמא 38
»  מהי התחדשות עירונית
»  התחדשות עירונית
»  התחדשות עירונית - פינוי בינוי
»  על התחדשות עירונית
»  בת-ים מצטרפת למהפכת ההתחדשות העירונית!
»  אודות N.S.A
»  אודות חברת NSA
»  NSA - התחדשות עירונית
»  פינוי בינוי
»  תמ"א 38
         
 
   תמ"א 38      תמא 38 בפתח תקווה      חיזוק מבנה      יזמות נדל"ן      חידוש בניין      חידוש בניין ברמת גן      פינוי בינוי בתל אביב      פרויקט בניין      פרויקט פינוי בינוי      פרויקט בנייה במרכז      פרויקט בניין בתל אביב      יזמות בנדל"ן      תמא 38 בגבעתיים      תמא 38 בת"א      פינוי בינוי בגבעתיים      חידוש בניין בצפון      פרויקט בנייה באשקלון      תמ"א חיזוק מבנים  
 
קידום אורגני | קידום אתרים